حمایت از کسب و کار های کوچک

کیف فروشی به عنوان بزرگترین پلتفرم خرده فروشی و عمده فروشی کیف آنلاین کشور . بخش بازارگاه آنلاین فرصت فروش آنلاین را در اختیار تمامی کیف فروشان،تولیدکنندگان ،تاجران کشور قرار داده است و این قسمت با حمایت خوبی مواجه شده است . و با شروع ویروس کرونا در دنیا و به خصوص در کشور جهش بسیار زیادی داشته است و فروشندگان و کسبه زیادی  را از اقساط نقاط کشور از این فرصت به دست آمده برای فروش محصولات خود استفاده کرده اند . و یکی از بخش هایی که بسیار مورد حمایت کیف فروشی بوده در حوزه مسئولیت اجتماعی توجه به دسترسی تمامی کیف فروشان نقاط کل کشور و همچنین از طبقات گوناگون اجتماعی است . و به همین دلیل در این زمینه کیف فروشی به کسب و کارهایی که به صورت بومی و محلی هستند . کسب وکارهایی که از سرمایه کمی برای فروش دارند کیف فروشی در این زمینه به فعالیت و حمایت از کسب وکارها پرداخته است.

کسب وکار های بومی و محلی

کشور ایران دارای سرزمین وسیعی با اقلیم های گوناگون و رنگارنگ از گذشته های خیلی درو دارای اقوام گوناگون بوده است . که در بخش های مختلفی از روستا تا شهرهای زندگیمی کنند . هر نقطه از این کشور دارای سلیقه هاو شکل های گوناگونی از محصولات را مشاهده می کنید . محصولات مختلفی در گوشه وکنار ایران هستند و هرکدام زیبایی مخصوص به خودشان را دارند .که برای دیده شدن محصولات در کیف فروشی امکان پذیر شده است .

69FD557A-7B67-4D67-BE90-2788CB82E2D2

کسب وکارهای کم سرمایه

توجه به تولید کنندگانی که دارای سرمایه کم و خرده فروش ها یکی دیگر از هدف های کیف فروشی است .تولید کنندگانی که دارای سرمایه کم ویا تولید کنندگان بخش خانگی با سرمایه کم برای فروش در طرح کسب وکارهای دارای سرمایه کم گفته می شود . که عموما در معرض آسیب هستند و عمدتا در بخش هایی در مراکز کار آفرینی موسسه های مردم نهاد هستند کمیته امداد هستند و کسب وکاری را برای گذراندن زندگی خود تشکیل داده اند در کنار دیگر محصولات و به صورت برابر با سایر رقبا در فروش محصولاتشان نمایش داده می شود .

اغلب این محصولات از زنان سرپرست خانوار،مناطقی با پتانسیل تولید خوب ولی فروش محصولات کم عرضه شده است و در کنار تجار کیف ،فروشندگان صنف کیف محصولات خود را می توانند به نمایش بگذارند . تا کار بران عزیز سایت کیف فروشی با خرید آگاهانه محصولات کمکی به اقتصاد صنعت کیف و پایداری جامع  کمک کنیم تا در کیف فروشی بتوانیم قدمی کوچک در راستای عدالت اجتماعی برداریم و به این هدف بزرگ نزدیک شویم .

کیف فروشی = یک بازارگاه آنلاین کیف در دستان تو