روند ثبت سفارش { سوالات متداول}

روند ثبت سفارش

زمانی از طریق باربری ها کالا ی شما ارسال می شود که حجم خرید شما زیاد باشد و یا به صورت عمده خرید کرده باشید .که  برای پایین بودن هزینه از طریق باربری ها ارسال می شود.

زمان ارسال کیف به عهده فروشنده کیف فروشی است . اگر از طریق کیف فروشی ارسال شود 2روزه کاری زمان میبرد ولی برای سرعت در ارسال می توانید ارسال مستقیم از فروشنده را داشته باشید . 

ممکن است به دلایلی از پایین بودن سرعت اینترنت و یا اختلال در درگاه های بانکی انتقال  به بانک ناقص بوده و وجهی که از حساب شما کسر شده به صورت خودکار و اتومات طی 72 ساعت کاری به حساب شما منتقل می شود. 

در حال حاضر امکان پرداخت آنلاین برای سفارش خود وجود دارد .

در صورتی که کیف شما از طریق پست ارسال می شود . با ورود به سایت شرکت پست به آدرس /https:tracking.post.ir شماره مرسوله 24 رقمی پست برای شما ارسال می شود می توانید کیف خود را پیگیری کنید .

محصولات مشخص نیستند که در چه دسته ای و در چه زمانی در طرح قرار می گیرند. به همین علت می توانید با عضویت در شبکه های اجتماعی ما ما را دنبال کنید و مطلع شوید . 

خیر ،کالاهایی که موجود ی آنها صفر است و یا قیمت ندارند امکان ثبت وجود ندارد . 

در صورتی که تا زمان مقرر کالا تأمین نشود برای شما  از شماره های کیف فروشی  که در تماس با ما ثبت شده پیامکی ارسال می شود که اطلاع داده می شود . 

شما میتوانید در هر ساعت از شبانه روز و طی کل هفته  هر ساعتی که راحت بودید بین فروشندگان کیف فروشی  بگردید و خرید کیفتان را انجام دهید.