مینی کیف

مینی کیف

کیف های دستی با سایز کوچک تر در سال های اخیر مد شده اند . کیف های کوچک جمع وجور هستند و اغلب دارای بند شانه ای بلند یا دسته بالایی هستند . آنها برای حمل وسایل ضروری و افزودن یک حس شیک به هر لباسی عالی هستند. 

کیف های کوچک به یک روند محبوب در دنیای لوازم جانبی مد،از جمله کیف های دستی تبدیل شده اند . در اینجا اطلاعاتی در مورد کیف های کوچک آورده شده است:

 اندازه :کیف های کوچک با اندازه کوچک و جمع وجور مشخص می شوند . آنها معمولا برای حمل وسایل ضروری مانند تلفن ، کیف پول ،کلید و چند قلم شخصی کوچک طراحی شده اند . ابعاد دقیق ممکن است متفاوت باشد ،اما معمولا کوچکتر از کیف های دستی معمولی هستند. 

استایل ها :کیف های کوچک در سبک های مختلف برای مطابقت با ترجیحات و موقعیت های مختلف عرضه می شوند . برخی از سبک های رایج عبارتند از :کیف های مینی کراس بادی ،کیف های کوتاه شانه ای ، کوله پشتی های کوچک، کیف های کوچک وکیف های مینی . هر سبک گزینه حمل و زیبایی متفاوتی را ارائه می دهد . 

تطبیق پذیری کیف های کوچک لوازم جانبی همه کاره ای هستند که بسته به مناسبت می توان آن ها را بالا یا پایین کرد. آنها را می توان با لباس های غیر رسمی ست کرد تا کمی شیک باشد یا به عنوان لوازم جانبی برای تکمیل لباس های رسمی یا شب استفاده شود .